Strona główna    O nas    Patronat medialny    Dla autorów    RSS    Kontakt

Rok 2016

2016-10-06 "Zapisane obrazem - Kresy Henryka Sienkiewicza" oraz "Śladami bohaterów W pustyni i w puszczy" konkursy w DBP we Wrocławiu

W Roku Henryka Sienkiewicza serdecznie zapraszamy uczniów dolnośląskich szkół do wzięcia udziału w:

- Konkursie malarskim "Zapisane obrazem - Kresy Henryka Sienkiewicza" adresowanym do uczniów gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych. Przedmiotem konkursu jest praca malarska, której motywem przewodnim jest obraz Kresów Wschodnich. Praca powinna być inspirowana „Trylogią” Henryka Sienkiewicza.
Szczegóły dotyczące konkursu oraz Regulamin

- Konkursie plastycznym "Śladami bohaterów W pustyni i w puszczy" kierownym do uczniów szkół podstawowych. Przedmiotem konkursu jest praca plastyczna będąca ilustracją w formie mapy do wydarzeń opisanych w powieści Henryka Sienkiewicza.
Szczegóły dotyczące konkursu oraz Regulamin

Nadesłała