2014-08-27 „Sieciowanie. Biblioteki, Internet, współpraca” - bezpłatna konferencja dla nauczycieli bibliotekarzy

Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. Józefa Lompy w Katowicach, we współpracy z Panią Iwoną Müller – doradcą metodycznym ds. bibliotek szkolnych, zaprasza na konferencję warsztatową „Sieciowanie. Biblioteki, Internet, współpraca”, która odbędzie się 29 września 2014 roku (poniedziałek), w budynku RODN „WOM”
(ul. Wyszyńskiego 7, 40-132 Katowice), w godzinach 14.30-17.30.

Konferencja jest adresowana do nauczycieli bibliotekarzy województwa śląskiego oraz nauczycieli różnych przedmiotów, zainteresowanych wykorzystaniem technologii informacyjno-komunikacyjnych w edukacji. Podczas spotkania, oprócz prezentacji wybranych programów i usług sieciowych, zostanie przedstawiona oferta wspomagania PBW w Katowicach w zakresie TIK (bezpłatne szkolenia, sieci współpracy i samokształcenia).

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny. Uczestnicy otrzymają potwierdzenia.

Program oraz szczegółowe informacje dotyczące zgłoszeń opublikowano pod adresem:
konferencja-pbw-katowice.weebly.com

Serdecznie zapraszamy!